Jak zhubnout 5 kg natrvalo – Zdravý-jídelníček.cz

Jak zhubnout přes břicho

Jak zhubnout za měsíc

Potřebujete zredukovat svou tělesnou váhu, protože vás tlačí kalhoty nebo se chystáte na nějakou událost a nevejdete do šatů? Ať je to jak chce, pokud máme na zredukování 5 kilo dostatek času, nejde o žádný problém. Horší je to v případě, že chceme zhubnout ve velmi krátké době. Způsobů, jak zhubnout existuje celá škála:

Ve výčtu diet by se dalo dále pokračovat a nevěděli byste, kterou dříve vybrat. Všechny mají bezesporu výčet kladných vlastností, ale ve všech případech se vám při návratu na běžné stravování vrátí kila nazpátek. Ostatně to i při návratu z vyváženého jídelníčku. Ještě jsme neviděli, aby koblížky, tučné, smažené, chipsy, zákusky byly zdraví prospěšné a nezpůsobovali ukládání do tukových zásob.

Ne vše co se tváří dietně je dietní

Ukládat si může dovolit tak leda velbloud tekutiny na dlouhé výpravy pouští. Vás však pravděpodobně žádná taková cesta nečeká a není důvod zakládat na sádlo. Mnoho lidí je přesvědčeno, že se stravuje zdravě jen proto, že má na oběd květák. Jenže obalený v bílé mouce, vejci a strouhance, kde si pak další dvě minuty plave v tuku. Tak takhle určitě NE.

Jak zhubnout 5 a více kilo natrvalo

Jakékoliv hubnutí se pojí k celkové změně životního stylu. To znamená jinak se stravovat, vařit, jíst pravidelně, nezdravé sladkosti nahradit zdravými pochoutkami a bezesporu zařadit alespoň trochu pohybové aktivity. Nemusí se z vás stát hned maratonec, ale můžete například vystoupit o zastávku dříve nebo místo výtahem chodit pěšky po schodech. Procházku ke známé absolvovat pěší stezkou namísto jízdy autem. Má to i svá pozitiva-nemusíte hledat místo na parkování, rozčilovat se na křižovatce a možná, že si cestou natrháte i zlatý déšť do vázy.

Zatímco jeden zhubne 5 kilo hladce, druhý se musí trápit. Mimo genů je to dáno i tím, jaký má kdo metabolismus. Mnoho lidí vyzkoušelo za svůj život tucet různých diet a s každou další dietou se jim hubne hůř a hůř. Nastal čas na trvalou změnu v podobě zdravého, pravidelného a vyváženého jídelníčku. Jedině tak nejen zhubnete, ale optimální váhu si také udržíte.

Chci poradit se stravováním a získat jídelníček ZDARMA

← Jak se zbavit druhé brady aneb hubneme v obličeji

Jak zhubnout 10 kg a zajistit, že se už nevrátí →

Powered by WordPress. Theme Just Landing

Copyright © 2014-2015 Zdravý-jídelníček.cz - všechna práva vyhrazena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *